menu close menu

سیستم آموزشی زبان انگلیسی ویژه کودکان ( Tip Top )

با توجه به عدم تناسب دوره های آموزشی زبان انگلیسی ویژه کودکان موجود با دانش و سطح یادگیری کودکان ایرانی، گروه آموزشی زبان انگلیسی خط سفید پس از مطالعات و کارشناسی های گسترده با بهره گیری از دانش و تخصص زبانشناسان و کارشناسان آموزش زبان انگلیسی در داخل و خارج از کشور و بهره گیری از تئوری های نوین یادگیری و روانشناسی کودک، با رهبری دکتر ایوان ویلیامز استاد برجسته دانشگاه و مجید توانایی مؤلف و متخصص آموزش زبان انگلیسی به کودکان اقدام به تألیف و تولید سیستم آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان (TipTop) برای اولین بار در ایران نمود.

سیستم آموزشی زبان انگلیسی Tip Top براساس شیوه ی آموزشی مؤثر و کارآمد (Communicative Language Teaching (CLT و بهره گیری از روش های آموزشی Direct Method, TPR و Silent Way و با توجه به تأثیر حس زیبا شناختی کودک بر یادگیری، با طراحی زیبا و جذاب به همراه لوح فشرده در قالب انیمیشن ارائه گردیده است.

کارگروه تألیف سیستم آموزشی Tip Top با مطالمه دقیق و آنالیز خطاهای زبانی و فرآیند یادگیری کودکان ایرانی، تلاش نموده است با ارائه راهکارها و شیوه های تدریس کاربردی، سیستمی جامع و مناسب کودکان کشور عزیزمان ارائه نماید. علاوه بر این، با استفاده از دانش و تخصص مؤلفان و کارشناسان Native، صحت و اصالت مفاهیم آموزشی را حفظ کرده است.

03-11-15 | 0 comments | in اخبار

Leave a reply

فروشگاه آنلاین

خرید آسان و سریع محصولات خط سفید، ارسال در کوتاه ترین زمان
نمایندگی و مراکز فروش

کسب اطلاعات درباره نمایندگی ها و مراکز فروش در استان های مختلف کشور

صفحه هیئت علمی

همکاری در زمینه های: تالیف و ویراستاری کتب و محصولات آموزشی زبان های خارجی خط سفید
پادکست های آموزشی

دریافت فایل صوتی و متن پادکست

IJLAL

International Journal of Languageand Applied Linguistics - IJLAL
دانلود ویژه موبایل و تبلت

محصولات آموزش زبان انگلیسی برای موبایل و تبلت

CLOSE
CLOSE

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com